- Serdecznie wszystkich witamy w naszym kościele. Gościom i turystom życzymy dobrego wypoczynku.
- Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
- Kalendarz liturgiczny:
- Sobota - święto Katedry św. Piotra, apostoła
- We wtorek o godz. 19.30 będzie prowadzona modlitwa wstawiennicza w salce pod kościołem.
- W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. W czasie nabożeństwa będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i św. Faustyny. Prosimy o przygotowanie próśb i podziękowań za ich wstawiennictwem i złożenie ich w klęczniku św. Faustyny. Będziemy się modlić w tych intencjach w czasie nabożeństwa.
- Zapraszamy młodzież z klas VIII przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie w piątek o godz. 19.15 w salce na plebanii.
- Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Warto wybrać coś dla siebie, aby pogłębić swoją wiedzę, a przez to i wiarę religijną. Polecamy nasz Pomost.
- Kończymy renowację ławek w kościele. Bóg zapłać za wsparcie indywidualne tej inicjatywy.
- Okazało się, że pielgrzymka do Gruzji cieszy się wielką popularnością. Termin 1–8 października jest już zamknięty. W drugim terminie, tydzień później 10–17 października zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Programy i cena obu wyjazdów jest taka sama. Szczegóły w zakrystii. Zapisy w biurze Pomian Travel. Zapraszamy.
- Za tydzień składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
- Bóg zapłać za sprzątanie kościoła siostrze i paniom.
- W tym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy †Piotra Wąsowicza. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu…
Ogłoszenia Duszpasterskie
2025-02-17 09:31
VI niedziela zwykła – 16 lutego 2025 r.