W piątek 22 maja o godz. 18.00 w naszym kościele Msze Świętą z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie poprowadzi o. Józef Witko. Serdecznie zapraszamy.
W piątek 22 maja o godz. 18.00 w naszym kościele Msze Świętą z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie poprowadzi o. Józef Witko. Serdecznie zapraszamy.